250

O lesie w grupie „Żabki”

Home » Uncategorized » O lesie w grupie „Żabki”

O lesie w grupie „Żabki”

0 Comments

Grupa Żabki gościła p. Natalię mamę naszej Witorii, która na co dzień pracuje w Straży Leśnej. Dziękujemy p. Natalii za ubogacającą wiedzę dotyczącą lasu, roślin i zwierząt w nim zamieszkujących. Wiemy że „las jest ich domem” o który my również powinniśmy dbać. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek i samo spotkanie z wilkiem nie będzie już dla nas takie straszne. Dziękujemy za tak miło spędzony czas.

Zobacz relację ze spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane wpisy

Zakończenie przedszkola
Misie żegnają przedszkole
Misie żegnają przedszkole. Dziękujemy za każdy uśmiech, dobre słowo , cierpliwość, troskę i wielkie serce.
Pożegnanie Przedszkolaka 2026
Pożegnanie Przedszkolaka 2026 09.06.2026 r. grupa „Kłapouchy” zakończyła swoją przedszkolną misję. Nasi mali tajni agenci