250

Pożegnanie Przedszkola w grupie Misiów

Home » Uncategorized » Pożegnanie Przedszkola w grupie Misiów

Pożegnanie Przedszkola w grupie Misiów

0 Comments

,, To były piękne dni”- Uroczystość pożegnania przedszkola w grupie naszych Misiów. Żegnamy nasze kochane przedszkolaki i życzymy powodzenia w szkole 📖📚📚

Powiązane wpisy

Bo idzie lato
Żabki witają wakacje w piosence „Bo idzie lato”.  
Jeżyki życzą wszystkiego najlepszego wszystkim Tatusiom
Dzień żyrafy w Jeżykach
Dzień żyrafy w Jeżykach Na zajęciach dzieci poznały bliżej te fantastyczne zwierzęta. Dowiedziały się gdzie