Pożegnanie Przedszkola w grupie Misiów 26/06/2026 admin 0 Comments ,, To były piękne dni”- Uroczystość pożegnania przedszkola w grupie naszych Misiów. Żegnamy nasze kochane przedszkolaki i życzymy powodzenia w szkole Udostępnij: facebook.com linkedin.com twitter.com Powiązane wpisy Bo idzie lato Żabki witają wakacje w piosence „Bo idzie lato”. Jeżyki życzą wszystkiego najlepszego wszystkim Tatusiom Dzień żyrafy w Jeżykach Dzień żyrafy w Jeżykach Na zajęciach dzieci poznały bliżej te fantastyczne zwierzęta. Dowiedziały się gdzie Nawigacja wpisu Poprzedni Previous post: Sportowy poniedziałekNastępny Next post: Jeżyki życzą wszystkiego najlepszego wszystkim Tatusiom