Powitanie WIOSNY w grupie Liski ![]()
![]()
![]()
![]()
W trakcie warsztatów Liski poznawały poszczególne etapy pracy nad leśnym słoikiem i dowiedziały się wielu przydatnych informacji o ekologii.
Dzień Pandy Wielkiej w Jeżykach! Było wesoło, ciekawie, sensorycznie i smacznie! Każdy Mały Jeżyk z pewnością zapamięta ten dzień na długo ![]()