Dzień Pszczoły w grupie Misiów ![]()
![]()
Dzieci z grupy Liski i Żabki uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych z okazji Dnia Pszczoły. ![]()
Dzieci poznały życie pszczół, dowiedziały się, skąd bierze się miód oraz dlaczego pszczoły są tak ważne. Na koniec mogły spróbować pysznego miodu i pyłku pszczelego. ![]()
Wycieczka Tygrysków i Misiów do Zielonej Szkoły w Brachlewie- poznanie walorów przyrodniczych otaczających nasze okolice, bardzo dziękujemy państwu Tomaszowi i Martynie Wikierskim za współpracę.
Dzieci z grupy Tygryska, jako przyszli uczniowie, uczestniczyły w lekcji klas III w Szkołe Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie, bardzo dziękujemy pani Ewie Orzędowskiej za miłe spotkanie![]()